Gry Kategoria: Gry

Gry - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • symulator jazdy samochodem

  symulator jazdy samochodem »

  Pion technologiczny PlayPlace zajmuję sie wdrażaniem do produkcji , wypożyczaniem oraz sprzedażą symulatorów . Działamy na rynku od 2009 roku kiedy to jako pierwsi pokazaliśmy symulatory dynamiczne osoba prywatnym . Nasze platformy symulacyjne takie jak symulator f1 wykonane są w technologii CNC oraz druku 3D . Poprzez zastosowaniu naszych autorskich platform symulacyjnych udało się nam osiągnąc niebywałą kinetykę przeciążeń jaki wpływają na użytkownika symulatorów f1 . Aby wzbogacić nasza propozycję oraz by móc kompleksowo obsłużyć simpilota uruchomiliśmy wynajem innych gadgetów na eventy . Teraz oferujemy: pożyczaniem playstation, wynajem xbox oraz gry konsole . Wykożystujemy też refleksomierz który świetnie uzupełnia symulator ciężarówki . Nasz symulator jazdy i symulator samolotu zapewnią pełnię doznań znaną z symulator 3d . Gry symulator są bardzo różne . Platformy symulacyjne obsługuja kilkadziesiąt tytułów dostepnych w Polsce a dzięki modułowej konstrukcji oprogramowania możemy ciągle zwiększać o nowe. Dzięki temu jeśli chcemy włączyć nawet lubiany symulator f1 . Najlepsze gadgety na eventy .

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • symulator jazdy samochodem

  Marvel »

  Dołącz do super bohaterów z gry Marvel Heroes, którzy codziennie toczą boje w obronie naszej planty. Wspólnie z nimi będziesz mógł stanąć do walki z okrutnym doktorem Doom. Po twojej prawej stronie zobaczysz dzielnych wojowników z X-Men, a po lewej elitarną drużynę Avengers. Zawsze możesz polegać na osobie człowieka pająka, znanego pod pseudonimem Spiderman.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • symulator jazdy samochodem

  Darmowe gry online »

  Czy wiesz że Dragon Nest to jedna z najnowszych darmowych gier jakie możesz znaleźć na rynku? To wszystko za sprawą popularności wersji SEA, która bez problemu przebiła darmowe gry przeglądarkowe cieszące się dużą popularnością w naszym kraju. Jeśli masz ochotę to powinieneś również spróbować swoich sił w grając w trudne a zarazem ekscytujące gry sportowe. Wszystkie te produkcje zostały przypisane do jednej wielkiej kategorii, która zwie się gry dla dzieci.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Gry

Gry - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: