Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  TIME GROUP - Praca w ochronie »

  TIME GROUP to zespół ambitnych, stale rozwijających się osób, które nie boją się wyzwań. Od 15 lat aktywnie działamy na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych, stąd poszukujemy nowych pracowników ochrony. Każdy pracownik w naszej firmie przechodzi szereg szkoleń i kursów, które dają mu pewność, że sprosta on każdemu wyzwaniu. Zapewniamy stabilne, bezpieczne zatrudnienie na umowę o pracę wraz ze wszelkimi świadczeniami, pewne wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pełne umundurowanie i niezbędne wyposażenie pracownika oraz elastyczny grafik pracy.
  Pracowników ochrony w całej Polsce poszukujemy niemal bez przerwy, a dla zainteresowanych czekają także oferty pracy biurowej. Dołącz do zgranego zespołu profesjonalistów i ciesz się stałą pracą w ochronie. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce.
  Sprawdź więcej szczegółów oferty na https://time-group.com.pl/praca-w-ochronie/ i dołącz do nas już dziś!

  Data dodania: 10 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Biuro rachunkowe online »

  Poszukujesz usług księgowego? Nie masz czasu na spotkania na żywo? Skorzystaj z usług księgowego online. To jest stanowczo bardziej intuicyjne aniżeli myślisz. Wystarczy że odwiedzisz nasz serwis a oprócz tego skontaktujesz się z nami za pomocą formularza! Pewnie zastanawiasz się jak pracujemy. A więc udostępniamy profesjonalne narzędzie do fakturowania i komunikacji. Wszystkie kwestie związane ze współpracą z naszym biurem rachunkowym odbywają się przez Internet. Dostęp do podglądu swoich dokumentów posiadają państwo bezustannie, 24 godziny na dobę. Jak już wspomnieliśmy, działamy wyłącznie w Internecie zatem wszystkie dokumenty przekazywane są w taki sposób. Wystarczy że zrobią Państwo nam zdjęcie czy też skan a także dostarczą nam je np. za pomocą e-maila, dodadza w programie czy też za pomocą innych opcji. Skontaktuj się z nami - z chęcią udzielimy więcej informacji.

  Data dodania: 12 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Doradztwo środowiskowe »

  Przedsiębiorstwo Eko-Doradca jest firmą, która świadczy usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska na obszarze całego kraju. Jesteśmy w stanie doradzić jak normalnie przygotować się do planowanej inwestycji tak, ażeby nie było szkodliwego wpływu na środowisko. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która wskaże odpowiedni kierunek każdemu kto potrzebuje pomocy w kwestii ochrony środowiska. Przygotujemy niezbędny operat wodnoprawny dostosowany do charakteru korzystania ze środowiska. Swoją pomoc oferujemy lecz i w zakresie opracowania dokumentu, ale również przygotowania kompletnego wniosku o nakład pozwolenia wodnoprawnego. Przygotowujemy także specjalistyczne pozwolenia na gospodarowanie odpadami, czy pozwolenie na emisję zanieczyszczeń powietrza. Zadzwoń bądź napisz wiadomość e-mail do nas i przekonaj się do naszej firmy.

  Data dodania: 29 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Aktualne przepisy adr »

  Nasze przedsiębiorstwo proponuje bardzo szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa, wsparcia oraz informacji ADR i również DGSA, dla wszystkim osób szukających pomocy odnośnie transportu materiałów niebezpiecznych. Jest to wyjątkowo wymagająca tematyka, która wymusza na naszej firmie przez cały czas poszerzanie swojej a także tak już sporej wiedzy o coraz to nowsze przepisy prawne. Kwestia ten jest dość trudny, lecz również daje mnóstwo satysfakcji z możliwości przekazywania naszej wiedzy firmom transportowym. Bezpieczeństwo kierowców, a skutkiem tego drogowe jest nadzwyczaj istotne a także nie podlega jakimkolwiek kwestiom, w takim razie tak istotna jest możliwie najlepsza znajomość tematu z zakresu ADR oraz DGSA. Dlatego też w razie jakichkolwiek pytań, rozterek, czy problemów, namawiamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz do wysłania wiadomości e mail.

  Data dodania: 14 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Biuro rachunkowe Szczecin Prawobrzeże »

  Biuro Rachunkowe Magdalena Mazurek jest zlokalizowane w Szczecinie i również właśnie w tym mieście już od roku 2009 proponuje kolejnym klientom rozliczenia finansowe. Posiada imponujące doświadczenie zawodowe, co zresztą warte podkreślenia, obejmuje ono nie tylko księgowość, ale także księgowość. Jego personel nie boją się wręcz najbardziej skomplikowanych zleceń a także mogą pochwalić się tym, że wielokrotnie już z powodzeniem pomagali swoim klientom w zmniejszaniu ciążących na nią obciążeń podatkowych. Korzystając z usług biura nie wypada też lękać się, że systematycznie zmieniające się przepisy polskiego prawa będą stanowiły kwestia dla zatrudnionych w nim osób. Znakiem rozpoznawczym pracowników jest nieustanne staranie do doskonalenia swoich umiejętności, to zaś sprawia, że ich wiedza pod żadnym pozorem nie odstaje od potrzeb klienta. Usługi świadczone przez biuro rachunkowe są wyjątkowo rozległe obejmując także doradztwo podatkowe i BHP.

  Data dodania: 19 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Masterfol centrum budowlane »

  Masterfol to centrum budowlane znajdujące się w Kamionce, niedaleko Nowego Sącza, potrzebujesz niezbędnych materiałów, które pozwolą Ci na wybudowanie domu? Chcesz znaleźć przedmioty, które będą jak najlepszej jakości? W centrum dociepleń Masterfol znajdziesz wiele interesujących materiałów w niskich cenach! Nie zwlekaj! Już teraz dokonaj zakupów przedmiotów, które są niezbędne zarówno do budowy domu jak i jego remontu. Zyskaj materiały w konkurencyjnych cenach!

  Data dodania: 09 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Biuro podatkowe Bydgoszcz - TAX-SPOT »

  Biuro Rachunkowe i również Podatkowe Tax-Spot działa na rynku od wielu lat. W tym czasie nabyło dużego doświadczenia, dzięki czemu może świadczyć usługi księgowo - rachunkowe na najwyższym poziomie. Prowadzi swoją funkcjonowanie na obszarze miasta Bydgoszcz a także w jego okolicach. Biuro rachunkowe Tax-Spot w Bydgoszczy realizuje zadania z trzech głównych obszarów, jakimi są rachunkowość, obsługa kadrowo płacowa oraz doradztwo prawno-podatkowe. Firma zapewnia prowadzenie ksiąg handlowych, zaświadczenia, rejestracje, aktualizacje NIP powiem więcej prowadzenie spraw urzędowych w imieniu klientów. Urząd Rachunkowe a także Podatkowe Tax-Spot zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy firmą z zasadami, a naszych księgowych cechuje indywidualne nastawienie do Klienta. Wskazane jest nam liczyć a oprócz tego powierzyć rachunkowość oraz inne zadania z tego obszaru.

  Data dodania: 24 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Księgowy Bielsko »

  Book-Keeper znajduje się w samym centrum Bielska-Białej. Propozycję dedykuje zarówno do małych, jak a także dużych podmiotów gospodarczych. Działa na rynku od wielu lat, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie księgowości oraz nie tylko. Zajmuje się także doradztwem a także przeprowadza audyty. Zatrudnia wyłącznie doświadczonych pracowników księgowości oraz biegłych rewidentów. Dzięki współpracy z prawnikami i również innymi ekspertami proponuje rozległy zakres usług dla przedsiębiorców. Oprócz prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów a oprócz tego rozchodów czy opracowywania sprawozdań finansowych referat rachunkowe Book-Keeper realizuje rząd innych zleceń. Przygotowuje ekspertyzy stanu ksiąg rachunkowych, wykonuje zewnętrzne audyty środków unijnych, audyty podatkowe i inne. Proponuje doradztwo podatkowe a także w zakresie rachunkowości.

  Data dodania: 23 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Firma VP Flex | praca w Holandii z zakwaterowaniem »

  Firma VP Flex specjalizuje się w rekrutacji pracowników do zagranicznych firm. Przedsiębiorstwo współpracuje z holenderskim klientem z 20-letni stażem na rynku pracy. Pewna praca w Holandii bez znajomości języka jest zapewniona wraz z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem. Różnorodne oferty pracy powodują, że każdy zainteresowany znajdzie stanowisko dla siebie. Praca w Holandii z zakwaterowaniem z firmą VP Flex to bezpieczny sposób na wyjazd za granicę i większe zarobki. Oferta pracy jako budowlaniec jest skierowana do mężczyzn posiadających doświadczenie na budowie. Na stanowisku operatora wózka widłowego wymagane są kwalifikacje do obsługi wózków widłowych i minimum półroczna praktyka. Praca w szklarni z kwiatami bez znajomości języka obcego jest dostępna dla osób bez doświadczenia. Oferty pracy za granicą obejmują także: orderpicker, pakowanie warzyw i kwiatów, pielęgnację warzyw w szklarni. Obok ofert pracy za granicą firma poleca także usługi transportowe z Polski i Niemiec do Holandii. Zasięg obsługi obejmuje województwa na północy Polski. Poznaj szczegółową ofertę - praca w Holandii bez języka z zakwaterowaniem i stałą opieką polskich koordynatorów.

  Data dodania: 05 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • TIME GROUP - Praca w ochronie

  Pośrednik nieruchomości | Ilona Majewska | Gdynia »

  Pośrednik nieruchomości Ilona Majewska zapewnia skuteczną sprzedaż nieruchomości na terenie Gdyni. Kompetentna agencja nieruchomości zajmie się wszelkimi transakcjami w imieniu właścicieli mieszkań. Doświadczone biuro nieruchomości sprzedaje mieszkania za najwyższą realną cenę. Analiza cen mieszkań prowadzona jest na podstawie cen sprzedanych już nieruchomości. Pomaga to uniknąć sytuacji, w której kwota jest zbyt niska lub zbyt wysoka. Pośrednik nieruchomości przedstawi dokładnie autorski system analityczny na spotkaniu. Rzetelna metoda daje gwarancję sprzedaży mieszkania w najkorzystniejszej kwocie. Agencja nieruchomości na podstawie danych rynkowych wskaże z sporą dokładnością przewidywany czas sprzedaży. Ze względu na różne znajomości na trójmiejskim rynku biuro nieruchomości podpowiada przy wyborze kompleksowej i korzystnej cenowo obsługi - od notariusza, poprzez doradcę finansowego, aż po architekta wnętrz. Poznaj referencje Ilony Majewskiej. Pośrednik nieruchomości posiada wysokie kwalifikacje do efektywnej sprzedaży. Biuro nieruchomości skupia się również na reklamowaniu ofert mieszkań na portalach - firma posiada własny system informatyczny, który dba o promocję mieszkań w internecie. Agencja nieruchomości zaprasza do kontaktu.

  Data dodania: 02 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: